Konfiguracja i Prowadzenie kampanii reklamowych

Reklama w Google Ads

W New Creative Brand Studio znamy się nie tylko na realizacji stron internetowych i projektów graficznych dla Twojego biznesu, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie marketingu online, możemy zaoferować Ci stworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych dostosowanych do budżetu jakim dysponujesz. To Ty zdecydujesz ile możesz wydawać codziennie na swoją reklamę, a my opracujemy stosowną strategię działania uwzględniając takie czynniki jak np. budżet dzienny, lokalizacje, odbiorców czy cel kampanii czyli to co chcemy za jej pomocą uzyskać: sprzedaż, pozyskiwanie ruchu na stronie czy też może popularyzacja Twoich produktów i usług poprzez różnorodne funkcje zwiększające rozpoznawalność marki.

Ofertę tą kierujemy głównie do małych i średnich firm, które chciałyby uzyskać pomoc w postawieniu swoich pierwszych kroków w świecie marketingu internetowego lub też rozwinąć skrzydła pod okiem naszych doświadczonych specjalistów z dziedziny reklamy online.

Decydując się na tę usługę będziesz mógł liczyć na wsparcie w zakresie tworzenia i prowadzenia kampanii tekstowych, graficznych, produktowych oraz video. Czym różnią się te poszczególne typy kampanii? Na te pytanie znajdziesz odpowiedź poniżej.

O Kampaniach Reklamowych

Kampanie w sieci wyszukiwania

Jeśli zdecydujesz się na reklamę w sieci wyszukiwania Google, Twoja kampania będzie mogła wyświetlić się w wyszukiwarce Google poniżej lub powyżej wyników wyszukiwania dla hasła powiązanego z jednym z Twoich słów kluczowych. Dzięki temu typowi kampanii będziesz w stanie dotrzeć do odbiorców, którzy bezpośrednio szukają w wyszukiwarce takiego właśnie produktu czy usługi jak Twoje. Kampanie w tej sieci dostępne są w różnorodnych formatach i z wieloma opcjami dodatkowymi co w efekcie końcowym daje nam atrakcyjną formę reklamy dla praktycznie każdego rodzaju biznesu.


Kampanie w sieci reklamowej

Sieć reklamowa Google została tak pomyślana, aby pomóc Ci w znalezieniu właściwych odbiorców. Jej opcje kierowania pozwalają w strategiczny sposób docierać do potencjalnych klientów w odpowiednim miejscu i czasie. Ta właśnie sieć daje nam ogrom możliwości jeśli chodzi o formaty reklam oraz miejsca, w których mogłaby się ona pojawiać. Google oferuje nam tutaj opcję stworzenia od standardowych reklam graficznych poprzez kampanie gmailowe, wideo oraz elastyczne kampanie displayowe, które dostosowują się automatycznie do miejsca na stronie gdzie się pokazują.


Kampanie w Google Zakupy

Jeśli posiadasz sklep internetowy, dzięki kampaniom produktowym będziesz mógł promować swoją ofertę, zwiększać ruch na stronie internetowej lub w lokalnym sklepie i docierać do większej liczby potencjalnych klientów. W przeciwieństwie do reklamy tekstowej, która wyświetla tylko tekst, reklama produktowa będzie zawierała nie tylko zdjęcie produktu, ale także m.in. tytuł, cenę i nazwę sklepu. To pozwoli użytkownikowi na uzyskanie więcej informacji na temat Twojego produktu przed kliknięciem w reklamę, zmniejszając takie ryzyko źle wydanych pieniędzy na kliknięcie, które nie przyniesie żadnego efektu.


Wartość naszej współpracy

Niezależnie od tego na którą opcję się zdecydujesz, zanim przystąpimy do współpracy nad reklamą internetową w Google Ads przeanalizujemy oferowany przez Ciebie produkt czy usługę po to, aby przygotować dla Ciebie najtrafniejszą strategię działania. Rozpoczęcie współpracy będzie wiązało się z utworzeniem konta na Google Ads i jego pełną konfiguracją. Zrobimy to za Ciebie i przyznamy Ci pełne prawa administracyjne do konta, a Ty uzupełnisz je o swoje dane firmowe.

Transparentność jest dla nas bardzo ważna we współpracy, dlatego też po konfiguracji konta to Ty dodasz nas jako użytkownika mającego jedynie standardowe uprawnienia do konta pozwalające na tworzenie kampanii, budżetów etc., ale uniemożliwiające na przykład usuwanie innych użytkowników, dezaktywację konta czy np. wprowadzanie zmian w metodach płatności.

Po zakończonej współpracy, będziesz nadal jedynym właścicielem konta. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie dwa pakiety cenowe wraz z zakresem wykonywanych działań. Pamiętaj że jeśli zdecydujesz się na długotrwałą współpracę, pierwsza płatność będzie trochę wyższa od kolejnych ze względu na to, że początkowa konfiguracja wymaga dużo większego nakładu pracy z naszej strony.

Warto pamiętać: Długość trwania usługi zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Może być zarówno jednorazowa usługa jak i wielomiesięczna współpraca.

Pakiet B2B

Opłata konfiguracyjna od 990zł

– Przygotowanie i konfiguracja całego konta, tworzenie i obsługa kampanii w sieci wyszukiwania, reklamowej oraz konfiguracja remarketingu (do 5 kampanii)

– Diagnostyka słów kluczowych, konfiguracja podstawowych konwersji oraz list odbiorców

– Integracja z Google Analytics

Kolejne miesiące od 500zł

– Tworzenie miesięcznych raportów dla Twojej firmy ukazujących podjęte działania i ich skuteczność

– Monitorowanie skuteczności całego konta i kluczowych KPIs

– Rozbudowę istniejących grup reklam o nowe słowa kluczowe, tworzenie nowych reklam i rozszerzeń

Pakiet e-commerce

Opłata konfiguracyjna od 1300zł

– Konfiguracja całego konta, tworzenie i obsługa kampanii w sieci wyszukiwania, reklamowej oraz konfiguracja remarketingu standardowego i dynamicznego (do 5 kampanii) oraz kampanii zakupowych (do 5 kampanii)

– Diagnostyka słów kluczowych, konfiguracja konwersji w Google Ads i Analytics oraz list odbiorców

– Stworzenie i pełna konfiguracja konta Merchant Center, w tym także utworzenie pliku produktowego

– Integracja z Google Analytics i Google Merchant Center

Kolejne miesiące od 1000zł

– Monitorowanie skuteczności całego konta i kluczowych KPIs

– Rozbudowę istniejących grup reklam o nowe słowa kluczowe, tworzenie nowych reklam i rozszerzeń

– Tworzenie miesięcznych raportów dla Twojej firmy ukazujących podjęte działania i ich skuteczność

– Uzupełnianie i poszerzanie oferty w pliku produktowym (do 30 produktów miesięcznie)