Branding

Identyfikacja Wizualna

Możemy śmiało powiedzieć, że kreowanie wizerunku to nasze ulubione zajęcie i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Nasi graficy wciąż poszerzają swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie, a ich nowatorskie pomysły przekładają się na projekty, których nie sposób nie pochwalić. Zresztą przekonaj się sam i odwiedź nasze portfolio.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Nasz zespół może stworzyć dla Ciebie te wszystkie elementy, które razem stworzą spójny wizerunek Twojej firmy: logo, księgę znaku, wizytówki, teczki, papier i koperty firmowe czy też etykiety. Możemy pomóc Ci także w doborze nazwy oraz w późniejszej promocji firmy tworząc ulotki, plakaty czy katalogi

Projekt Logo

360zł

Decydując się na realizację logo w NCB studio, otrzymujesz od nas wszystkie te elementy, dzięki którym będziesz mógł używać logo w materiałach drukowanych lub cyfrowych. W pakiecie otrzymasz:

– Min. 3 propozycje logo
– Wizualizacja logo (czyli jak będzie wyglądało Twoje logo na koszulkach, wizytówce, papierze firmowym czy np. kubku)
– Pliki wektorowe do edycji: .eps oraz .ai
– Pliki docelowe: .png, .jpg, oraz .pdf
– Kolorystyka: CMYK (do druku) oraz RGB (do użytku cyfrowego)
– Logo w kolorach szarości oraz bieli w formatach .png, .jpg oraz .pdf

Papeteria firmowa

160zł

Oprócz projektu logo, Twoja firma będzie potrzebowała także wizytówki, koperty i papier firmowy, który będzie stanowił nie tylko podkład pod wystawiane faktury, ale także będzie służył do przygotowania ofert czy dokumentów. Zamawiając papeterię firmową w pakiecie otrzymasz:

– Projekt jedno lub dwustronnych wizytówek w wybranym formacie
– Projekt papieru firmowego A4
– Projekt koperty firmowej w dowolnym formacie
– Wizualizację wszystkich elementów papeterii firmowej
– Pliki źródłowe (.ai i .eps) oraz przygotowane do druku pliki (.pdf)

Teczki, księgi znaku, materiały promocyjne

Do stworzenia spójnego wizerunku Twojej firmy, być może będziesz potrzebował także inne materiały takie jak teczki, księgę znaku czy ulotki, plakaty i katalogi. Zapewne wiesz, że każdy projekt tego typu jest zróżnicowany i wymaga indywidualnej wyceny, dlatego wszelkie szczegóły możemy omówić indywidualnie podczas spotkania online lub via email.

Po zakończonej współpracy, będziesz nadal jedynym właścicielem konta. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie dwa pakiety cenowe wraz z zakresem wykonywanych działań. Pamiętaj że jeśli zdecydujesz się na długotrwałą współpracę, pierwsza płatność będzie trochę wyższa od kolejnych ze względu na to, że początkowa konfiguracja wymaga dużo większego nakładu pracy z naszej strony.

Warto pamiętać: Długość trwania usługi zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Może być zarówno jednorazowa usługa jak i wielomiesięczna współpraca